07:55 28.08.2018

В Україні внаслідок детінізації зросла кількість платників ЄСВ – Рева

2 хв читати

В Україні внаслідок детінізації зросла кількість платників Єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це у "Вечірньому праймі"  на "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"З 1 січня по 1 серпня 2018 кількість платників ЄСВ, тобто застрахованих осіб, в Україні зросла на 184 тис. осіб. Люди поступово починають виходити з тіні і починають платити ЄСВ... Якщо взяти нашу статистику, сьогодні у нас зайнятими вважаються 16 млн чоловік, але реально з цих 16 млн зайнятих сплачують ЄСВ приблизно 12 млн осіб", – зазначив Рева.

Раніше повідомлялося, що в першому кварталі 2018 року рівень тіньової економіки складав 33% від офіційного валового внутрішнього продукту, що на 4 процентних пункти менше порівняно з першим кварталом минулого року.

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) відзначали, що детінізація економіки стала можливою завдяки збереженню макроекономічної стабільності та позитивних економічних тенденцій в умовах реалізації політики, спрямованої на розширення внутрішнього попиту, чому сприяло, в тому числі, підвищення доходів населення. Також важлива роль належала зміцненню інвестиційної складової економічного зростання в умовах продовження процесів реформування економіки, збереженню високого рівня ділової активності бізнесу.

У той же час динаміка детінізації стримується невирішеними проблемами. Це, зокрема, значні виклики стабільності фінансової системи країни та наявність непідконтрольних владі територій, які утворилися в результаті військової агресії на території країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін новою газовою формулою підтвердив справедливість формули "Роттердам+" - екс-голова НКРЕКП Вовк

Кабмін вирішив ліквідувати Кримсько-Чорноморську й Азовську інспекції - Гончарук

Наглядова рада "Укрзалізниці" погодила заяву про звільнення глави компанії з посади, в планах Кравцова - робота в Мінінфраструктури - джерело

Україна та ЄС наголошують на правосудді щодо шахрайства в ПриватБанку та поверненні активів

Зеркаль стала радником голови правління "Нафтогазу України"

Заборгованість із зарплати в Україні у 2019 році зросла на 14,7%

ОГТСУ розглядає можливість об'єднання точок входу/виходу на західному кордоні у віртуальні з'єднання

Бразилія припинила антидемпінгові заходи щодо імпорту автомобільних шин з України

Обсяг готівки в обігу в Україні в 2019 році зріс на 6,2%

Україна виступає за оновлення положень торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС - Гончарук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА