17:38 11.02.2019

Мінрегіон планує впровадити норму про будівництво енергоефективних будинків в Україні

1 хв читати
Мінрегіон планує впровадити норму про будівництво енергоефективних будинків в Україні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадити норму про спорудження житлових будинків із класом енергоефективності не нижче ніж "С", повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе.

Згідно з повідомленням відповідні зміни планується внести до державних будівельних норм (ДБН).

"23 липня минулого року набув чинності важливий для енергонезалежності України закон про енергоефективність будівель. Він упроваджує європейські вимоги до енергозбереження і вводить класи енергоефективності будівель від A до G. Тому під час поновлення ДБН про житлові будинки ці зміни також мають бути враховані", - цитує прес-служба Л.Парцхаладзе.

Згідно з повідомленням, у проекті ДБН закріплено обов'язкове проектування житлових будинків і вбудованих приміщень із класом енергоефективності не нижче ніж "С", а також з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будинків".

Як повідомлялося, з 1 грудня 2018 року набули чинності нові державні будівельні норми про впровадження європейських вимог до теплоізоляції фасадів, що дають змогу економити до 15% тепла щорічно.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА