08:09 06.08.2019

АМКУ дозволив австрійській компанії, що нібито брала участь у виведенні коштів "СхідГЗК", встановити контроль над Запорізьким абразивним комбінатом

2 хв читати
АМКУ дозволив австрійській компанії, що нібито брала участь у виведенні коштів "СхідГЗК", встановити контроль над Запорізьким абразивним комбінатом

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH (Відень, Австрія) придбати у власність акції ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат", що забезпечить їй перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Таке рішення АМКУ оприлюднено в понеділок.

Раніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявляла, зокрема, що колишній народний депутат Микола Мартиненко, а також С.Перелома, Р.Журило, О.Сорокін і В.Богданець обвинувачуються в заволодінні коштами Державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (Дніпропетровська обл.) в сумі $ 17,28 мільйонів шляхом неправомірного укладення і подальшого виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам даної схеми.

ПрАТ Запорізький абразивний комбінат "займається випуском абразивних виробів. Підприємство в 2017 році збільшило чистий прибуток в 2,2 рази в порівнянні з 2016 роком - до 47,212 млн грн, чистий дохід - на 32,3%, до 1 млрд 271,231 млн грн. Звіт за 2018 рік не оприлюднюється.

За даними НДУ на I квартал 2019 року, у власності Erentele Enterprises Ltd і Tarewood Industries Ltd знаходиться по 17,3637% акцій ПрАТ, BH Cement Industries (Cyprus) Ltd (усі - Кіпр) - 19,5075%, Штойерманн (Австрія) - 8,0836%.

Статутний капітал (СК) ПрАТ "ЗАК" до проведення додемісії становив 1 млн 511,475 тис. грн при номінальній вартості 1 акції 0,05 грн. 15 серпня збори акціонерів прийняли рішення збільшити статутний капітал підприємства в 4,2 рази, до 6,350 млн грн.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Німецька DEG ухвалила $ 20 млн фінансування "Астарті"

НБУ програв апеляцію у справі про виключення аудитора ПриватБанку PwC із реєстру

Радник президента критикує НБУ за повільне зниження облікової ставки

Fozzy Group відкрила найбільший "Сільпо" в Україні, планує до кінця 2019 року запустити ще 6-7 магазинів

ЄБРР і Глобальний екологічний фонд виділять $55,8 млн на підтримку розвитку біоенергетики в Україні

Влада ФРН вимагає збереження транзиту газу через Україну після запуску "Північного потоку-2"

Технічні консультації щодо газу ЄС-РФ-Україна відбудуться в середу у форматі телеконференції

До польського СПГ-термінала прибуло судно з американським скрапленим природним газом для України - посольство США в Києві

АМПУ вимагатиме від Росії понад 1,24 млрд грн компенсації за втрачене майно в кримських портах

Київрада закликає парламент справедливо розподіляти податки для Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА