20:48 05.08.2021

АМКУ дозволив компанії Злочевських отримати контроль над трьома нафтогазовими площами на Луганщині

1 хв читати
АМКУ дозволив компанії Злочевських отримати контроль над трьома нафтогазовими площами на Луганщині

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ТОВ "Промислова компанія "Газвидобування" Ганни та Карини Злочевських (дочки екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського - ІФ) сконцентрувати понад 50% у ТОВ "Техногазіндустрія".

Згідно з повідомленням АМКУ, дозвіл видано за підсумками засідання комітету в четвер.

За даними "Геоінформ України", "Техногазіндустрія" володіє трьома спеціальними дозволами на користування надрами на Осколонівську, Кряківську і Східновергунську нафтогазові площі (всі - Луганська обл.).

Як повідомлялося, згідно з моніторингом агентства "Інтерфакс-Україна" бенефіціарами всіх ключових компаній групи Burisma Злочевського, яка здійснює розвідку, видобуток, надає сервісні послуги та реалізує вуглеводні, стали його дочки Ганна та Карина.

Вони, зокрема, стали бенефіціарами "Еско-Північ", "Куб-Газ", "Парі", "Перша українська нафтогазова компанія", "Системойлінженерінг", "Надрагаз", "Алдеа-Україна", "Бурізма Сервіс", "Технокомсервіс", "Надрагазвидобування", "Газойлінвест", "Геоюніт" і "Нафтогазопромислова геологія".

Від початку 2021 року не оновлюються і не працюють веб-сайт і Facebook-сторінка Burisma, яка об'єднувала всі вищезазначені компанії.

Burisma видобуває близько 1 млрд куб. м газу на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА