20:35 05.08.2021

Злочевський переоформив контроль над своїми газовидобувними активами на дочок

1 хв читати
Злочевський переоформив контроль над своїми газовидобувними активами на дочок

Доньки екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського Ганна та Карина стали кінцевими бенефіціарними власниками його видобувних українських активів.

Відповідно до проведеного агентством "Інтерфакс-Україна" моніторингу реєстру Міністерства юстиції, Ганна і Карина через низку кіпрських компаній є бенефіціарами "Еско-Північ", "Куб-Газ", "Парі", "Перша українська нафтогазова компанія", "Системойлінженерінг", "Надрагаз", "Алдеа-Україна", "Бурізма Сервіс", "Технокомсервіс", "Надрагазвидобування", "Газойлінвест", "Геоюніт" і "Нафтогазопромислова геологія".

Водночас принаймні від початку 2021 року не оновлюються і не працюють веб-сайт і сторінка Burisma Group у Facebook, яка об'єднувала всі вищезазначені компанії.

Як повідомлялося, в червні 2020 року НАБУ і САП затримали на гарячому трьох осіб відразу після надання $6 млн неправомірної вигоди для подальшої передачі керівнику САП, щоб той закрив кримінальне провадження за підозрою екс-міністра екології, передане восени 2019 року Генеральною прокуратурою в НАБУ за підслідністю, в частині, що стосується екс-міністра.

Епізод, в якому керівництву антикорупційних органів пропонували неправомірну вигоду, стосується можливої причетності екс-міністра до заволодіння коштами стабілізаційного кредиту Національного банку, виданого Реал Банку (підконтрольному на той час злочинній організації за участю посадових осіб часів президента Януковича), та легалізації цих коштів. У цій справі повідомлено про підозру деяким особам, зокрема й колишньому міністру.

За даними НАБУ, це був найбільший в історії України задокументований хабар правоохоронцям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА