Інтерфакс-Україна
01:46 10.04.2025

Індекси найбільших бірж злетіли вгору після проголошення Трампом паузи - ЗМІ

1 хв читати

Американські акції злетіли вгору в середу після того, як президент Трамп шокував інвесторів заявою про 90-денну паузу в застосуванні певних тарифів до більшості країн, пише The Wall Street Journal.

"Технологічний індекс Nasdaq виріс на 12%, що стало його найкращим днем за останні 24 роки. S&P 500 додав 9,5%, досягнувши найбільшого зростання з 2008 року, а індекс Dow Jones Industrial Average піднявся на 7,9%, що стало найкращим днем з 2020 року. Згідно з даними Dow Jones Market Data, зростання індексу "блакитних фішок" на 2 963 пункти стало найбільшим в історії", - інформує видання.

Також зросли котирування сировинних ресурсів, у тому числі нафти, – вартість еталонного сорту Brent сягнула 66 доларів за барель після того як опускалася в середу нижче 60 доларів.

В інвестбанку Goldman Sachs скасували прогноз рецесії в США.

Джерело: https://www.wsj.com/livecoverage/stock-market-trump-tariffs-trade-war-04-09-25?mod=WSJ_home_supertoppertop_pos_1

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА