Інтерфакс-Україна
04:15 30.04.2025

У США двох українців заарештували за незаконне голосування на виборах

1 хв читати

Двох українців у США затримали за незаконне голосування на виборах президента США у 2024 році, заявила міністерка внутрішньої безпеки США Крісті Ноем.

"За президентства Дональда Трампа, якщо ви приїдете в нашу країну й порушите наші закони - ви зіткнетеся з наслідками", - написала Ноем в соцмережі Х.

За словами міністерки, українців було затримано у співпраці з очолюваним Ілоном Маском Департаментом ефективності уряду (DOGE) та Міграційною та митною правоохоронною службою США.

Ноем не розкрила подробиць затримання, як і того, у яких саме порушеннях звинувачують українців.

Джерело: https://x.com/Sec_Noem/status/1917277054036570498

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європі буде важко знайти 25 тис. військових для розміщення в Україні - ЗМІ

Окупанти значно збільшили інтенсивність бойових дій перед травневими святами – Сирський

Фахівці з різних регіонів намагаються якнайшвидше повернути газ на Черкащину після атаки БПЛА 28 квітня

Вирок ВАКС у справі заволодіння понад 98 млн грн УЗ: підсудні визнані винними, але звільнені від відповідальності

Освітній омбудсмен обговорила з міністром освітній процес в умовах воєнного стану на прифронтових територіях

Двоє чоловіків, один із яких – військовий на реабілітації, за $14,5 тис. переправляли ухилянтів за кордон

Окупанти 40 разів обстріляли населені пункти Донецької області, загинув один, поранено 6 жителів

Держдеп США: Північна Корея несе відповідальність за війну Росії проти України

Парламент Угорщини схвалив вихід з МКС

Усик закликав президента США зупинити війну в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА