Інтерфакс-Україна
19:53 07.02.2025

Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне

1 хв читати
Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив питання оборонної співпраці з головою Військового комітету НАТО адміралом Джузеппе Каво Драгоне, який перебуває з візитом у Києві.

"Радий вітати у Києві Голову Військового комітету НАТО адмірала Джузеппе Каво Драгоне. Обговорили питання оборонної співпраці. Почув запевнення, що Альянс й надалі підтримуватиме Україну", - написав Стефанчук в Телеграм у п'ятницю за результатами зустрічі.

Він назвав серед пріоритетів взаємодії між Україною і НАТО - посилення протиповітряної оборони, фінансова підтримка, програма NSATU, членство України в НАТО, а також оборонні реформи.

"Для нас питання продовження підтримки України на усіх рівнях – я говорю про військовий рівень, про фінансовий, про політичний, про гуманітарний – є вкрай важливими. Тому я буду дуже вдячний Альянсу і країнам-членам Альянсу за продовження цієї підтримки", - сказав Стефанчук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер закликав продовжувати чинити тиск на Путіна для беззастережного припинення вогню

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Операція на Курщині продовжується – Зеленський

Команду з пошуку українських дітей у Єльському університеті розформували через припинення фінансування - ЗМІ

Стартувала ініційована Стармером відеоконференція

В Україні похолодає, у західних та північних областях місцями налипання мокрого снігу

У Чернігівській області через атаку ворожого дрона постраждали чотири людини, згорів будинок

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів

Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції

Росіяни ударили по енергооб'єктах у Дніпропетровській та Одеській областях, пошкодження суттєві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА