Інтерфакс-Україна
16:20 01.03.2013

Гостинний двір має бути центром сучасної української культури - директор наглядової ради Лубківський

1 хв читати

Гостиний двір має бути центром української присутності на Подолі і в Києві, заявив директор наглядової ради ПАТ "Укрреставрація" Маркіян Лубківський.

"Я переконаний, що напруження навколо Гостиного двору буде знято, якщо перетворити цей об'єкт на центр сучасної української культури - в Гостиному дворі має бути українська картина, українська книга, українська музика", - передає слова М.Лубківського прес-служба "Гостинного двору" .

М. Лубківський вже провів консультації з приводу цього питання з керівництвом ВО "Свобода", головою комітету Верховної Ради з питань культури В'ячеславом Кириленком, а також планує зустрітися з ректором Києво-Могилянської академії Сергієм Квітом.

До участі в наглядовій раді М.Лубківський вважає за необхідне залучати відомих українців. "Мені приємно, що відомий український актор Богдан Бенюк погодився стати членом наглядової ради Гостиного двору", - наголосив він.

Заплановано, що в оновленому Гостиному дворі відбуватимуться концерти, виставки та інші культурні заходи, спрямовані на популяризацію української культури.

М. Лубківський з 21 лютого поточного року очолює на громадських засадах наглядову раду Гостиного двору з метою деполітизації подій навколо підприємства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові троє підлітків постраждали внаслідок ДТП - поліція

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 5 університетів

ЗМІ розкрили 28-пунктний план щодо мирного врегулювання в Україні

Умєров заперечив повідомлення ЗМІ про погодження пунктів мирного плану: зараз вивчаються пропозиції партнерів

Збито/подавлено 95 ворожих дронів, зафіксовано влучання 19 ударних БпЛА на 12 локаціях – ПС ЗСУ

Російська атака БПЛА спричинила загибель жінки на Чернігівщині

Представник США в ООН: США допускають запровадження нових санкцій проти Росії та закликають РФ до переговорів

Україна не розглядатиме питання зміни кордонів під час можливих нових переговорів із РФ — Стефанішина

Трамп пропонує Україні гарантії безпеки за моделлю статті 5 НАТО в обмін на територіальні поступки

П’ятеро постраждалих, серед них дитина: Вночі Одесу атакували безпілотники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА