Інтерфакс-Україна
16:34 08.04.2014

Автомайдановці та прибічники люстрації суддів, як і раніше, пікетують парламент

1 хв читати

Близько 300 осіб як і раніше перебувають на Площі Конституції біля будівлі Верховної Ради України.

Серед пікетувальників-учасники Автомайдану, що приїхали на Площу Конституції на своїх машинах зі своєю символікою.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", час від часу машини сигналять.

Учасники пікету вимагають скасування утилізаційного збору та акцизного податку на переобладнання автомобілів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", до присутніх приєдналися громадяни, які потребують ухвалення Верховною Радою законопроекту про люстрацію суддів.

На одній із машин навпроти центрального входу до будівлі парламенту укріплена лялька з повішеним на шиї мішком і в мантії судді з написом "Я брав хабарі".

Вул. Грушевського від Кріпосного провулка до вул. Садової перекрита учасниками акції, руху на ній немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА