13:48 24.01.2015

У Донецькій області затримано міського голову Дебальцевого - Аваков

1 хв читати
У Донецькій області затримано міського голову Дебальцевого - Аваков

У п'ятницю, 23 січня, Міністерство внутрішніх справ України спільно зі Службою безпеки України в м.Світлодарську Донецької області затримали міського голову м.Дебальцевого Володимира Проценка, який переховувався з липня 2014 року, повідомляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Facebook.

"Раніше його дружина заявила, що його викрали невідомі особи, і за її заявою було порушено кримінальне провадження за ст.146 КК України. Однак правоохоронним органам було відомо, що безпосередньо він організовував проведення референдуму про створення "ДНР", брав участь у створенні так званої Дебальцевської народної дружини, організовував блокпости сепаратистів ", - пише А.Аваков.

Як йдеться в повідомленні, після звільнення м.Дебальцевого В.Проценко зник, імітуючи своє викрадення, а кілька днів тому з'явився в Дебальцевому і заявив, що він міський голова і приступає до виконання своїх службових обов'язків.

"22 січня Проценко зробив спробу дестабілізувати роботу державних закладів міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене", - йдеться в повідомленні.

Також, міністр внутрішніх справ України наголосив, що "нульова терпимість до зради країни і людей у воєнний час - має стати правилом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА