Інтерфакс-Україна
15:55 29.09.2015

"Київенерго" і "Київмлин" необхідно повернути громаді - партія "Наш край"

2 хв читати
"Київенерго" і "Київмлин" необхідно повернути громаді - партія "Наш край"

Головним завданням столичної влади має стати повернення "Київенерго" і "Київмлин" у власність громади, заявив кандидат у мери Києва від партії "Наш край", перший номер списку Володимир Макеєнко.

"Слід повернути громаді "Київенерго" і "Київмлин" - без цих стратегічних підприємств ми не зможемо впливати на житлово-комунальні тарифи й вартість соціальних сортів хліба", - сказав В. Макеєнко на зборах Київської міської організації партії, повідомляє прес-служба політсили.

За його словами, київський "Наш край" ставить перед собою три основні завдання, передусім зниження тарифного й цінового навантаження на киян.

Він також заявив, що левова частка грошей, які заробляє Київ, має залишатися в місті. "Разом з командою фахівців у бюджетній сфері ми вже готуємо проект бюджету столиці наступного року, який буде збалансованим і нарешті дасть змогу захистити інтереси городян. Київ має стати містом для життя, а не для політики", - заявив кандидат у мери.

Крім того, В. Макеєнко наголосив на необхідності забезпечити прозорість міського бюджету: "Київ заробляє чимало, але куди зникають гроші - невідомо. Тому ми повинні ввести систему електронного управління, щоб кияни знали, на що витрачається кожна копійка з міського бюджету".

За інформацією прес-служби, "Наш край" висунув 121 кандидата в депутати Київради в усіх округах столиці, серед яких - громадські діячі, медики, педагоги, представники малого і середнього бізнесу. За словами співголови партії Олександра Мазурчака, основними критеріями у виборі кандидатів до партійного списку стали професіоналізм і реальний досвід вирішення повсякденних проблем на місцях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Троє людей постраждали внаслідок нічної масованої атаки БпЛА ворога у Дніпропетровській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА