Інтерфакс-Україна
14:00 12.12.2015

Росія продовжує демонструвати тенденцію саботажу і брехні – Клімкін

2 хв читати
Росія продовжує демонструвати тенденцію саботажу і брехні – Клімкін

Агресія Росії проти України не припинилася, незважаючи на міжнародні домовленості, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Російська агресія досягла нової точки, але не зупинилася", - сказав П.Клімкін, виступаючи на засіданні Ради безпеки ООН в п'ятницю.

Міністр нагадав, що з часу ухвалення радою безпеки резолюції №2202, що підтримала Мінські домовленості, минуло 300 днів, але результату так і немає. На його думку, досягнення миру можливе тільки зі наявності мотивації, при цьому в України така мотивація є, а "чи хоче Росія миру - питання відкрите".

Глава МЗС також наголосив, що Росія неодноразово порушувала свої зобов'язання, наприклад, здійснивши наступ на Дебальцеве після міжнародних зустрічей. Ту саму тенденцію ми бачимо і сьогодні – тенденцію саботажу і брехні", - сказав П.Клімкін.

Крім того, за словами міністра, Росія продовжує ротацію підкріплення НЗФ на Донбасі, утискає права українців і кримських татар у Криму.

"Історія не бачила витонченішої війни, ніж ця: це війна між людьми, що найчастіше говорять однією мовою, які читають ті самі книжки і слухають ту саму музику. Вони, в принципі, жили мирно - доки офіційна пропаганда Росії не переконала, що Україною керують фашисти. Це війна, якої офіційно не існує. Проти ворога, якого немає. Це війна, яка дає відчуття зверхності Росії, але насправді послаблює її. Це війна минулого проти майбутнього. Давайте покладемо край цьому божевіллю", - заявив П.Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Малюк на зустрічі з G7: СБУ буде й надалі викорінювати російських агентів у будь-якому державному органі України

До лікарні звернулась херсонка, яка вчора потрапила під удар російського дрона

У Куп’янську внаслідок атаки ворожого fpv-дрону двоє постраждалих

Сайт Верховної Ради закритий на технічні роботи

Американська торговельна палата закликає Зеленського до вето на закон про позбавлення незалежності НАБУ/САП

Кос після розмови зі Свириденко та Качкою: Ми продовжимо працювати з Україною над необхідними реформами

Центр громадянських свобод закликав президента України ветувати прийнятий Радою закон щодо НАБУ і САП

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА