Інтерфакс-Україна
11:38 21.07.2016

США вимагають екстрадиції затриманого в Польщі автора Kickass Torrents українця

1 хв читати

У Польщі за звинуваченнями з боку США в порушенні авторських прав і змові з метою відмивання грошей заарештовано в середу 30-річного Артема Вауліна з Харкова, американці вимагають його екстрадиції, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на Міністерство юстиції США.

А.Вауліна підозрюють у створенні та організації роботи піратського торрент-трекера Kickass Torrents (відомий як KAT), який, за даними аналітиків, є найпопулярнішим у світі. Щомісячна аудиторія KAT становить понад 50 млн унікальних відвідувачів, сайт має 69-те місце в списку найбільш відвідуваних в Інтернеті.

З 2008 року Kickass Torrents дає можливість незаконно відтворювати і поширювати копії захищених авторським правом фільмів, ігор, музики та інших медіа. Kickass Torrents, за заявою правоохоронців США, порушив авторські права на суму понад $1 млрд.

Федеральний суд у Чикаго розпорядився також вилучити сім доменних імен, пов'язаних з Kickass Torrents - kickasstorrents.com, kat.ph, kickass.to, kastatic.com, kickass.so, thekat.tv і kat.cr.

За позовом DOJ, чиста вартість Kickass торрентів "оцінюється в понад $54 млн, із суми запланованих річних доходів від реклами в розмірі - від $12,5 млн і $22,3 млн. Kickass Torrents раніше блокувався за рішенням судових органів у Британії, Італії, Данії, Бельгії та Малайзії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА