12:23 19.01.2017

Сбербанк, як і раніше, не планує йти з українського ринку – Греф

Сбербанк, як і раніше, не планує йти з українського ринку – Греф

Сбербанк Росії (MOEX: SBER), як і раніше, не планує йти з українського ринку, де банк представлений однойменною дочірньою організацією, повідомив глава Сбербанку Герман Греф журналістам у кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

"Поки що ні, поки що це питання не розглядається на порядку денному", - зазначив Р. Греф, відповідаючи на запитання журналістів.

У грудні 2016 року глава Сбербанку говорив про те, що активи в Україні "стискаються", але Сбербанк не бачить "якоїсь перспективи дуже швидкого виходу з ринку". Тоді Р. Греф зазначав, що націоналізація Приватбанку негативно вплинула на стабільність ситуації як з приватними, так і з корпоративними клієнтами в Україні.

Українське ПАТ "Сбербанк" (раніше - ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії", до цього - банк НРБ) засновано в 2001 році. Його єдиним власником є Сбербанк Росії.

Раніше про намір закрити дочірній БМ банк (Україна) говорив глава ВТБ (MOEX: VTBR) Андрій Костін. Зовнішекономбанк готується продати дочірній український Промінвестбанк в першому кварталі 2017 року, повідомляв раніше глава ЗЕБу Сергій Горьков.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА