10:50 14.03.2017

Нацагентство з повернення активів почало відбір співробітників і має намір розпочати роботу в 2017 р.

2 хв читати
Нацагентство з повернення активів почало відбір співробітників і має намір розпочати роботу в 2017 р.

Голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антон Янчук заявляє, що Нацагентство розпочало відбір співробітників і має намір розпочати свою роботу до 2018 року.

"Сьогодні Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії" Б "і" В "центрального апарату Нацагентства. Конкурс буде оголошено на 16 вакантних посад", - сказав глава Нацагентства на прес-конференції у вівторок.

Зокрема, конкурси оголошені на посаді керівника та фахівців з виявлення та розшуку активів, фахівців юридичного, міжнародного управління, фахівців у сфері комунікацій.

А.Янчук зазначив, що спочатку Нацагентство зосередиться на функції виявлення активів.

"Звичайно, ми зацікавлені у відборі, передусім, якісних кваліфікованих фахівців. З огляду на те, що Агентство виконуватиме нову для українського правового поля функцію, як таких готових на 100% фахівців цих напрямків навряд чи можна знайти в Україні, але є перелік професій або напрямів, де ми можемо знайти фахівців", - сказав глава Нацагентства.

За його словами, відомству потрібні фахівці у сфері фінансової безпеки, співробітники правоохоронних органів, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, корпоративні юристи.

А.Янчук додав, що Нацагентство хоче вийти на рівень заробітної плати для фахівців у 20 тис. грн, але це залежить від можливостей державного бюджету.

"Ми орієнтовані на те, щоб функції розшуку та управління запрацювали в 2017 році. Можливо, не на 100%, але принаймні стали такими, щоб Агентство змогло їх реалізовувати", - сказав глава відомства.

Він уточнив, що відомство орієнтується до кінця осені набрати таку кількість співробітників, що дозволить розпочати виконання функції Нацагентства.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА