14:40 07.07.2017

Онлайн-сервіс для рекламодавців зі списком піратських ресурсів розпочав роботу в Україні

2 хв читати

Українська антипіратська асоціація (УАП) і ініціатива "Чисте небо" створили сервіс http://blacklists.org.ua, щоб допомогти компаніям щомісяця отримувати актуальну інформацію про ресурси, які порушують права інтелектуальної власності.

Відповідно до їхнього прес-релізу, завдяки сервісу рекламодавці зможуть щомісячно отримувати на електронну пошту актуальну інформацію щодо ресурсів, які є порушниками прав інтелектуальної власності, та убезпечити свою компанію від репутаційних, фінансових та інших ризиків.

Моніторинг розміщення реклами на піратських ресурсах, який робить УАПА - це принтскрин сторінок сайтів-порушників з розміщеною на них рекламою різних брендів з фіксацією часу. Інформація оновлюється раз на місяць.

"Сервіс для рекламодавців - великий крок на шляху до цивілізованої взаємодії гравців ринку різної спрямованості бізнесу. Правовласники готові надавати інформацію про ресурсаи, які порушують їхні права інтелектуальної власності. Рекламодавцям, у свою чергу, слід звертати увагу на таку інформацію з перших вуст і стояти на сторожі своїх брендів і репутації"- говорить представник ініціативи " Чисте небо "Катерина Федорова.

Організатори сервісу планують розширювати перелік правовласників, які беруть участь у формуванні списку.

"Ми вважаємо, що новий сервіс, який пропонується для рекламодавців - це важливий крок, спрямований проти інтернет-піратства, проти незаконного використання чужих творів для заробітку на рекламі відомих брендів Сподіваємося, що цю ініціативу підтримає суспільство, до неї приєднаються інші правовласники. і сервіс буде корисним і дієвим інструментом у роботі рекламного бізнесу"- зазначив голова УАПА Володимир Ілінг.

УАПА - громадська організація, основною метою якої є задоволення законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння захисту авторського права і суміжних прав членів асоціації і створення умов для посилення в Україні охорони прав на інтелектуальну власність, а саме: аудіовізуальних та інших творів.

Ініціатива "Чисте небо" створена в 2013 році для розвитку в Уанеті легального аудіо-візуального продукту і боротьби з сайтами, які поширюють в мережі контент з порушенням права інтелектуальної власності. Її засновниками стали чотири найбільші медіа групи Україна - "1+1 Медіа", "StarLightMedia", "Медіа Група Україна" та "Inter Media Group".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА