Інтерфакс-Україна
07:12 04.01.2018

Манафорт, обвинувачений у відмиванні грошей, подав до суду на міністерство юстиції США

1 хв читати
Манафорт, обвинувачений у відмиванні грошей, подав до суду на міністерство юстиції США

Екс-глава виборчого штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт, обвинувачений у відмиванні грошей, подав до суду на спецпрокурора з розслідування так званої "російської справи" Роберта Мюллера, заступника Генпрокурора Рода Розенштейна і на міністерство юстиції США.

"Дії Мін'юсту і пана Розенштейна при виданні наказу про призначення на посаду (Р.Мюллер - ІФ) і дії пана Мюллера відповідно до повноважень, наданих йому цим наказом, були необгрунтованими, примхливими і не відповідали закону", - йдеться в позові, поданому до суду в середу.

П.Манафорт, а також його колишній бізнес-партнер Рік Гейтс звинувачуються в шахрайстві, відмиванні коштів, змові проти інтересів США і введенні в оману американської влади щодо своєї співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем і його Партією регіонів.

Вони стали першими обвинуваченими в рамках розслідування Р.Мюллера з приводу приписуваного Росії втручання у вибори президента США в 2016 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

Вдалося врятувати групу з 23 українських дітей і підлітків із ТОТ

Сильні дощі у Києві та області йтимуть до самого ранку

Відновлення зовнішнього електропостачання ЗАЕС відбудеться з енергосистеми України

На Київщині знайдено 2-річного хлопчика, який заблукав під час збирання грибів

Зеленський: Усім доведеться виконати роботу щодо підготовки до зими на рівні областей

Зеленський: Маємо чіткі плани щодо масштабування застосування далекобійної зброї на найближчі місяці

Зеленський доручив МЗС та дипломатичній команді ОП максимально залучити партнерів для глобальної підтримки українських ініціатив

Зеленський призначив на п'ятницю нараду щодо аудиту всіх домовленостей з партнерами за рік

Учасники осінніх зборів МВФ і Світового банку знову обговорять підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА