13:33 26.01.2018

Авіапром України створив систему штурвального управління для сімейства літаків Ан-148/Ан-158/Ан-178

2 хв читати
Авіапром України створив систему штурвального управління для сімейства літаків Ан-148/Ан-158/Ан-178

Підприємства авіапрому України в рамках програми імпортозаміщення забезпечили створення вітчизняної системи штурвального управління для сімейства регіональних реактивних літаків нового покоління Ан-148/158 і нового транспортного Ан-178 вантажопідйомністю 18 тонн.

Як повідомила в п'ятницю прес-служба ДП "Антонов", на сьогодні на підприємстві розпочато стендові дослідні та сертифікаційні випробування нової штурвальної системи, розробленої за свій рахунок провідними підприємствами галузі - ТОВ "Екран (Київ) і ПАТ" ФЕД "(Харків) при участю фахівців ДП "Антонов".

Як зазначає прес-служба, нова українська розробка - це надсучасна цифрова багатоканальна електродистанційна система з розподіленою архітектурою і з відмовобезпечними електрогідравлічними приводами поверхонь управління.

"Її створення стало ключовим фактором для відновлення серійного виробництва літаків за програмою імпортозаміщення комплектуючих, які раніше надходили з Росії", - підкреслюють в ДП "Антонов".

Під час стендових випробувань робота системи буде ретельно протестована як на рівні обладнання, так і програмного забезпечення. Планується виконання 1000 лабораторних польотів. Після завершення початкового етапу стендових випробувань планується установка системи на літаку Ан-158 №01-02 для проведення комплексних випробувань ", - уточнюють в ДП.

"Співпраця ДП" Антонов "з такими компаніями, як "ФЕД" і "Екран" свідчить, що кластеризація державних і приватних підприємств в авіаційній галузі дає можливість виконувати завдання світового рівня і залучати подібні підприємства і їх продукцію в процес виробництва літаків "Антонов". Для забезпечення тривалої і розгорнутої співпраці компаніям-партнерам залишається подолати деякі перешкоди такі, як, наприклад, примусова акредитація", - наголошується в повідомленні.

ДП "Антонов" - провідний український розробник і виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер в ніші транспортних літаків самого широкого призначення. Підприємство співпрацює з понад 75 країнами світу. За рішенням уряду, з квітня 2015 року підприємство входить до складу держконцерну "Укроборонпром".

Згідно з раніше озвученими компанією рішеннями, в 2017 році ДП "Антонов" в повному обсязі забезпечила імпортозаміщення російських комплектуючих в регіональних літаках сімейства нового покоління Ан-148/158/178, де раніше частка комплектації РФ становила до 50-60%. На сьогодні російські комплектуючі в цих програмах замінені на комплектуючі інших зарубіжних виробників, а також на комплектуючі українського виробництва. В рамках реалізації програми імпортозаміщення частка комплектуючих українського зросла з 25% до 38%

Плановий обсяг інвестицій ДП "Антонов" в програму імпортозаміщення на 2016-2019 рр., згідно з даними компанії, оцінюється приблизно в 600 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський із дружиною у Славутичі вшанували пам'ять ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

У Золотій Балці Херсонської області двоє постраждалих від атаки російського дрона - обладміністрація

Іспанія та Греція відмовилися передати Україні системи ППО - ЗМІ

Зеленський закликав на засіданні "Рамштайн" надати Україні далекобійну зброю, ППО та артилерію

Літаки F-16 почнуть прибувати в Україну цього року разом із навченими пілотами та обслуговуючим персоналом - глава Пентагону

У Києві терміново евакуйовують пацієнтів двох лікарень, зокрема дитячої, через загрозу російського ракетного удару по них - КМДА

Глава Пентагону на "Рамштайн-21": Ми приділимо особливу увагу посиленню протиповітряної оборони України

Зеленський звільнив Яковця з посади командувача Сил підтримки ЗСУ і призначив головою адміністрації Державної спеціальної служби транспорту

На Херсонщині ворожий БПЛА атакував цивільне авто, постраждав чоловік - ОВА

Чергову партію українського зерна доправлено до Судану - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА