Інтерфакс-Україна
07:03 01.02.2018

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Як вплине введення податку на виведений капітал на бюджет"

1 хв читати

У четвер, 1 лютого, об 11.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему: "Як вплине введення податку на виведений капітал на бюджет". Учасники: заступник керівника Німецької групи радників при уряді України Роберт Кірхнер; експерт Німецької групи радників при уряді України Девід Заха; провідний аналітик Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Олександра Бетлій, директор консалтингової компанії "Оттен Консалтинг" Томас Оттен (вул. Рейтарська, 8 / 5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (050) 461-70-13 (Тетяна Степанова).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вивів Малюка зі складу Ставки і затвердив у ній Федорова та Шмигаля – указ

Енергетики, тепловики, газовики, комунальники, залізничники отримуватимуть по 20 тис. грн на час НС в енергетиці – прем'єрка

Військові навчання в Гренландії триватимуть упродовж усього 2026 року - Міноборони Данії

Зеленський обговорив з Федоровим кадрові питання у ПС ЗСУ та прискорення логістики ракет для ППО

Лозова Харківської області частково знеструмлена внаслідок масованої атаки на критичну інфраструктуру

Найскладніше з енергетикою в Києві та 5 областях, всі ремонтники 3 місяці отримуватимуть 20 тис. грн доплати – Зеленський

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА