08:58 23.02.2018

Міністр Кабміну Саєнко за затвердження кодексу етики поведінки глав місцевих держадміністрацій

1 хв читати
Міністр Кабміну Саєнко за затвердження кодексу етики поведінки глав місцевих держадміністрацій

Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко виступає за затвердження кодексу етики поведінки глав місцевих державних адміністрацій.

"Щодо конкретного випадку, то позбавлення глав місцевих державних адміністрацій статусу державних службовців вимагає врегулювання цілої низки питань проходження ними служби. Як бачимо, почати треба зі схвалення кодексу етики їх поведінки за порушення норм якого вони повинні нести в обов'язковому порядку відповідальність", - написав О.Саєнко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Окрім того, він додав, що образливі висловлювання неприпустимі за будь-яких обставин і в незалежності з чиїх вуст вони звучать.

Раніше засоби масової інформації повідомили, що голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль різко висловився щодо виконуючої обов'язки міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

Словесний конфлікт стався на тлі звинувачень в.о. міністра, що нібито область завезла вакцину від кору з Угорщини контрабандою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

Україна закликає міжнародних партнерів до конкретних дій, які мають стати чіткою відповіддю на ядерний шантаж Росії – МЗС

Зеленський доручив міністру оборони і керівникам розвідки отримати офіційну інформацію щодо допомоги від США

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА