09:22 09.11.2019

Грету Тунберг намалюють на стіні в Сан-Франциско

1 хв читати
Грету Тунберг намалюють на стіні в Сан-Франциско

Аргентинський художник Кобрі зобразив шведську дівчинку Грету Тунберг на стіні одного з будинків Сан-Франциско, повідомила в суботу SFGate.

Будівля, на якій намальована 16-річна Тунберг, знаходиться поруч з площею Юніон-сквер. Школярка прославилася виступом в ООН на тему зміни клімату, звинувативши у всьому капіталістів і безвідповідальних дорослих. Грета розповіла, що на знак протесту щоп'ятниці пропускає уроки.

Роботу підтримала некомерційна організація One Atmosphere, яка опікується питаннями навколишнього середовища. Її виконавчий директор Пол Скотт вважає, що Кобрі варто зробити кілька портретів екологічних активістів у всьому Сан-Франциско. One Atmosphere візьме на себе переговори з власниками інших будівель, щоб отримати дозволи на роботу художника. Скотт не впевнений, чи знає Тунберг про власне зображення в місті.

Організатори вважають, що мистецька акція повинна послідовно захищати навколишнє середовище. Тому більш ніж 130 аерозольних балончиків з-під фарби, витраченої для портрета, підуть на спорудження скульптури.

Кобрі планує завершити роботу наступного тижня.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА