Інтерфакс-Україна
21:59 21.12.2020

Ковалів покинула посаду заступника голови Офісу президента України за власним бажанням

1 хв читати
Ковалів покинула посаду заступника голови Офісу президента України за власним бажанням

Юлія Ковалів покинула посаду заступника глави Офісу президента України за власним бажанням, повідомляє прес-служба Офісу президента України в своєму офіційному телеграм-каналі в понеділок увечері.

"За ці півтора року були великі виклики і одночасно велике задоволення допомагати в підготовці та реалізації структурних змін в економічному секторі. Рада, що мала можливість супроводжувати підготовку і прийняття багатьох законів, які забезпечували важливі реформи в низці галузей. Це і ініціативи щодо поліпшення інвестиційного клімату, і закони про концесію, приватизацію, ринок землі, про банківську систему, підтримку бізнесу під час карантину, стимулювання інвестицій, інших законодавчих актів. Цими законами було створено потенціал для подальшого економічного розвитку України", - цитує прес-служба Офісу президента України слова Ковалів.

Президент України Володимир Зеленський відзначив важливу роль Ковалів в своїй команді.

"Вона зробила вагомий внесок в економічний розвиток України. Так, з її участю були напрацьовані заходи щодо підтримки людей і бізнесу на період посилення карантинних обмежень, прийнято низку важливих законів і налагоджена тісна співпраця України з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема з МВФ", - зазначили в Офісі президента.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Палата представників США ухвалила майже трильйонний оборонний бюджет на 2026 рік: Україні передбачено $800 млн

Окупанти за добу втратили 1 460 осіб та 160 од. спецтехніки - Генштаб

11 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Донеччина: за тиждень евакуйовано 650 людей, у зоні активних бойових дій залишаються 13,8 тис. жителів

Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА