18:15 24.10.2017

Виконавча служба Мін'юсту забезпечила виплату 265 млн грн заборгованості із зарплати й повернула 21 тис. га землі

2 хв читати
Виконавча служба Мін'юсту забезпечила виплату 265 млн грн заборгованості із зарплати й повернула 21 тис. га землі

 Державна виконавча служба Міністерства юстиції України забезпечила за перші дев'ять місяців поточного року стягнення 265 млн грн заборгованості із заробітної плати, повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

"У на початку 2015 року примусового стягнення невиплаченої заробітної плати вимагало понад 30 тис. громадян. Сьогодні ця кількість становить 16 тис. громадян. Це свідчить про те, що в роботі органів державної виконавчої служби питання стягнення заборгованості із заробітної плати є одним з пріоритетних", - зазначив С.Шкляр.

Як повідомляє Мін'юст у вівторок, держвиконавці від початку року повернули в державну і комунальну власність 331 земельну ділянку загальною площею 21 тис. га.

Заступник міністра нагадав, що державним виконавцям вдалося домогтися остаточного рішення про стягнення на користь України 80 млн грн, які належать російському "Газпрому".

"Крім реформи державної виконавчої служби, ми також вводимо інститут приватних виконавців. Ми вже провели навчання 4 потоків кандидатів у приватні виконавці і 11 кваліфікаційних іспитів, які успішно здала 101 особа. Тепер маємо 69 приватних виконавців, які вже почали свою роботу", - розповів С.Шкляр.

Він додав, що Міністерство юстиції продовжує проводити навчання і кваліфікаційні іспити кандидатів у приватні виконавці, організовує семінари та конференції для них. Паралельно триває організація першого з'їзду, під час якого буде створена єдина всеукраїнська Асоціація приватних виконавців - самоврядна організація, яка буде поступово переймати від Мін'юсту кваліфікаційні, дисциплінарні та низку інших функцій.

За словами заступника міністра юстиції, в результаті вже введених змін, серед яких забезпечення мотивації державних виконавців, значно зросла кількість виконаних проваджень. Про це свідчать показники стягнутого виконавчого збору: за 9 місяців стягнуто 583 млн грн виконавчого збору, що на 132 млн грн більше, ніж за аналогічний показник минулого року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 7 млн га органічних сільгоспземель в Україні залишаються незадіяними

Депутати готують повторне звернення до КС про скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення

Кабмін передав землі сільгосппризначення майже 200 об'єднаним територіальним громадам

Прокуратура Києва повернула у комунальну власність незаконно орендовану землю вартістю понад 4 млн грн

Порошенко звільнив голову Татарбунарської райадміністрації через непередання інвестору земділянки під сонячну електростанцію

Порошенко звільнив голову Татарбунарської райадміністрації

Порошенко відзначає, що він у меншості в питанні скасування земельного мораторію

Рішення ЄСПЛ: Мораторій на продаж сільгоспземель порушує права людини

Скасування мораторію на продаж землі вкрай важливе для надання кредитів Україні - СБ

Скасування земельного мораторію принесе економіці України до $1,5 млрд щорічно - СБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА