14:49 01.06.2018

Порошенко звільнив голову Татарбунарської райадміністрації

2 хв читати
Порошенко звільнив голову Татарбунарської райадміністрації

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Татарбунарської районної державної адміністрації (Одеська обл.) Олександра Кривенка за зволікання із переданням інвестору в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції.

"Якщо чиновники на місцях дозволяють собі чинити перепони інвесторам на користь (ми з вами розуміємо, яким) інтересам, переконаний у тому, що реакція влади має бути жорсткою, і ми не повинні зволікати з ухваленням відповідних рішень. Тому хочу вас поінформувати, що саме сьогодні, за поданням голови обласної державної адміністрації, я підписав розпорядження про звільнення голови Татарбунарської районної державної адміністрації", - сказав П.Порошенко під час ознайомлення з реалізацією інвестиційного проекту ТОВ "MV Cargo" в Одеській області у п'ятницю.

Глава держави розповів, що в Татарбунарському районі передбачалося ще в грудні минулого року передати в оренду земельну ділянку інвестору під будівництво об'єктів альтернативної енергетики - для спорудження сонячної електростанції.

"Сьогодні, через півроку, підприємство не те що не розпочало будівельних робіт, вони навіть землю в оренду не отримали. Все це через те, що голова адміністрації Татарбунарського району, через не відомі мені причини, вважає можливим не укладати вже півроку відповідну угоду з підприємством", - наголосив П.Порошенко.

О.Кривенка, який раніше був заступником голови Березівської райадміністрації (Одеська обл.), призначили головою Татарбунарської РДА розпорядженням президента України від 27 квітня 2017 року.

Наприкінці березня 2018 року депутати Татарбунарської районної ради (21 депутат із 28) проголосували за висловлення недовіри О.Кривенку.

Причиною такого рішення депутати назвали відсутність налагодженої в роботі між Татарбунарською райадміністрацією і міськрадою, а також "неналежне виконання делегованих повноважень" О.Кривенком, що, на думку депутатів, перешкоджає забезпеченню збалансованого економічного та соціального розвитку району.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

СБ за підтримки ЄС впроваджує в Україні 5-річну програму управління земельними ресурсами

Гройсман: 387 тис. га земель передано у власність 251 ОТГ

Рада прийняла за основу законопроект про запобігання аграрному рейдерству

Майже половина українців не підтримує земельну та пенсійну реформи, приватизацію держпідприємств

Виділені за "кооперативною схемою" землі вартістю 38,4 млн грн повернені громаді

Кабмін планує до 1 вересня запустити електронні земельні торги через "ProZorro.Продажі"

Понад 7 млн га органічних сільгоспземель в Україні залишаються незадіяними

Депутати готують повторне звернення до КС про скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення

Кабмін передав землі сільгосппризначення майже 200 об'єднаним територіальним громадам

Прокуратура Києва повернула у комунальну власність незаконно орендовану землю вартістю понад 4 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА