17:01 28.11.2017

Київрада звернеться до Кабміну з проханням затвердити порядок безоплатної передачі земділянок ОСББ

1 хв читати
Київрада звернеться до Кабміну з проханням затвердити порядок безоплатної передачі земділянок ОСББ

Постійна комісія Київської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала звернення до Кабінету Міністрів про затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Як повідомляє прес-служба Київради, депутати підтримали відповідний проект рішення у вівторок.

"Ухвалення відповідного порядку має зменшити стурбованість киян, знизити ризик соціальної напруженості та сприяти реалізації співвласниками багатоквартирних будинків своїх прав", - наводить прес-служба слова автора проекту рішення, депутата Володимира Левіна.

За даними прес-служби, підставою для проекту рішення стала місцева ініціатива щодо звільнення житлово-будівельних кооперативів, житлових кооперативів та ОСББ від сплати земельного податку в Києві.

У прес-службі нагадали, що закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", що передбачає безоплатну передачу земділянок багатоквартирних будинків у власність або постійне користування ОСББ, ухвалено ще в 2015 році, проте Кабмін досі не прийняв нормативну базу, що встановлює порядок цієї процедури.

Відповідний проект рішення буде розглянуто на пленарному засіданні Київради.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА