15:32 06.12.2017

Систему онлайн реєстрації договорів оренди сільгоспземлі запущено в Україні

1 хв читати
Систему онлайн реєстрації договорів оренди сільгоспземлі запущено в Україні

Договору оренди землі сільськогосподарського призначення з 6 грудня можна реєструвати в електронному вигляді.

Відповідна система була запущена Міністерством юстиції спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства, Державним агентством з питань управління та Фондом Східна Європа.

Як повідомляється в спільному прес-релізі авторів системи, щоб зареєструвати контракт на оренду землі досить завантажити його сканкопію і підписати ці дані власним електронним підписом.

Розробники зазначають, що система дозволить реєструвати договори оренди землі без черг, контакту з чиновниками і тимчасових витрат.

"Це "запобіжник" аграрному рейдерству", - сказала на брифінгу-презентації онлайн реєстрації договорів оренди землі перший заступник міністра юстиції Наталія Бернацька в середу в Києві.

За її словами, така система допоможе запобігти подвійній реєстрації договорів оренди, договорів на оренду неіснуючих ділянок.

Перший заступник міністра агрополітики та продовольства Максим Мартинюк зазначив, що перешкоджати рейдерству також буде те, що інформація про конкретну ділянку автоматично запитується в Державному земельному кадастрі.

Спочатку система буде працювати в 11 регіонах і з часом пошириться на всю країну.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА