15:14 29.12.2018

НМУ ім. О.О.Богомольця має провести чесні вибори - Лінчевський

2 хв читати
НМУ ім. О.О.Богомольця має провести чесні вибори - Лінчевський

Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця має провести чесні і прозорі вибори, процитувала прес-служба Міністерства охорони здоров'я думку заступника міністра Олександра Лінчевського.

"Медичний університет повинен бути освітньо, академічно і фінансово автономний - в університеті мають відбуватися чесні, прозорі та вільні вибори, що надають змогу колективу самостійно і свідомо обрати гідного керівника, зацікавленого в підвищенні якості освіти та модернізації освітнього процесу відповідно до кращих міжнародних практик. Це має бути першочерговою метою і мотивацією роботи ректора", - сказав він, виступаючи перед колективом медуніверситету.

Заступник міністра також вважає, що НМУ має бути головним майданчиком для формування сучасного освітнього процесу.

"НМУ ім.Богомольця повинен стати головним майданчиком для наукових дискусій і формування сучасного освітнього процесу. На жаль, зараз він відомий через корупційні скандали і протистояння якісним змінам", - вважає він.

О.Лінчевській, окрім того, зазначив, що МОЗ обстоюватиме права студентів на якісну освіту в цьому університеті.

"МОЗ України не йде на компроміси з корупцією і не відступиться від принципової необхідності підвищення якості вищої медичної освіти в Україні. Ми захищатимемо права студентів на якісну освіту і майбутнє для цього університету. Ми також будемо обстоювати права пацієнтів на якісні медичні послуги. Упевнений, що НМУ ім.О.О.Богомольця буде автономним, якісним і сучасним університетом. Наскільки швидко це відбудеться - залежить від спільних зусиль і здебільшого - від колективу університету - студентів, викладачів і адміністрації. Адже університет належить всім нам, а не окремій персони, тому розвиток освіти і медицини залежить від нашої небайдужості, усвідомленості і мотивації", - сказав заступник міністра.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА