Інтерфакс-Україна
10:07 06.02.2015

Клімкін: Франція і Німеччина допомагають нам повернути мир

1 хв читати
Клімкін: Франція і Німеччина допомагають нам повернути мир

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про деякі підсумки зустрічі президента України Петра Порошенка з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом у четвер.

За словами міністра, зустріч "нормандської трійки" пройшла добре.

"Не хвилюйтеся. На Україну не тиснуть. Франція і Німеччина нам допомагають повернути мир", - написав П.Клімкін у своєму мікроблозі Twitter у ніч на п'ятницю.

Він також зазначив, що під час зустрічі обговорювалися кроки, які можуть посприяти реальному дотриманню всіх умов Мінських угод.

"Обговорили кроки, щоб Мінські домовленості запрацювали. Наголошу: всі домовленості, а не окремі з них. Про те, що це не меню, ви в курсі", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА