Інтерфакс-Україна
13:34 19.05.2016

"Радикали" пропонують ВР змінити статтю Кримінального кодексу про ухилення від сплати податків через офшори

1 хв читати
"Радикали" пропонують ВР змінити статтю Кримінального кодексу про ухилення від сплати податків через офшори

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про внесення змін до статті 212 Кримінального кодексу України щодо ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) через використання офшорних компаній або офшорних зон.

Авторами законопроекту є лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, депутати фракції Радикальної партії Олег Купрієнко і Тетяна Узькова.

Текст документа та супровідні документи до нього на сайті парламенту наразі відсутні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада роз’яснила підпорядкування структур КМДА та КМВА

Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Арсеній Яценюк: росіяни повинні нести відповідальність за все, що робить Путін

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА