Інтерфакс-Україна
15:57 04.11.2016

Депутатська група партії "Наш край" у ВР може бути сформована на базі "Волі народу"

2 хв читати
Депутатська група партії "Наш край" у ВР може бути сформована на базі "Волі народу"

Входження народного депутата Олександра Фельдмана до парламентської групи "Воля народу" може бути спрямоване на збереження її в колишньому кількісному складі для створення групи "Наш край" у Верховній Раді, вважає голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

"Розпуск "Волі народу" містив небезпеку неконтрольованості і, я б навіть сказав, хаотичності поведінки її представників. Доки триває консолідація депутатів з інших груп для "Нашого краю", "Воля народу" має зберігати свій склад. Фельдман, як відомо, є співголовою партії "Наш край", і його крок очевидний: депутатська група партії буде сформована на базі "Волі народу", - сказав В.Фесенко в п'ятницю.

За його словами, входження О.Фельдмана до "Волі народу" фактично рятує її від розвалу, оскільки зберігає мінімальний склад, необхідний за регламентом, - 19 народних депутатів і зберігає хистку рівновагу опозиція-коаліція.

Крім того, за словами В.Фесенка, до створюваної групи "Наш край" готові долучитися деякі позафракційні депутати.

Як повідомлялося, народний депутат Юрій Шаповалов вийшов зі складу групи "Воля народу", а позафракційний народний депутат О.Фельдман увійшов до складу цієї групи. Таким чином, кількість парламентарів у групі залишилася незмінною - 19 депутатів.

Ю.Шаповалов заявив про вихід зі складу групи "Воля народу" 21 жовтня, що, згідно з регламентом українського парламенту, могло спричинити припинення існування цієї групи, якби її чисельний склад зменшився. Згідно зі статтями 59 і 60 регламенту Верховної Ради, депутатська фракція або група, склад якої став меншим за кількість членів найменшої фракції народних депутатів, сформованої протягом першої сесії, оголошується розпущеною через 15 днів після настання такого факту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА