Інтерфакс-Україна
13:25 14.11.2017

Москва затягуватиме врегулювання конфлікту на Донбасі до виборів президента РФ - Гопко

1 хв читати
Москва затягуватиме врегулювання конфлікту на Донбасі до виборів президента РФ - Гопко

 До виборів президента Росії Москва затягуватиме врегулювання конфлікту на Донбасі, стратегія російської сторони буде незрозумілою, вважає голова комітету Верховної Ради в закордонних справах Ганна Гопко.

"Очевидно, що до виборів президента в Росії - хоча в Росії немає виборів, це вибори без виборів - ми побачимо певне затягування процесу, і нечітко буде зрозуміла стратегія Кремля - йти за абхазьким сценарієм, через визнання незалежності цих республік, чи все-таки через миротворчу місію поступово виходити з Донбасу. Але незабаром це буде відомо", - сказала вона журналістам у вівторок у Києві.

Г.Гопко зазначила, що Україна не реєструвала свою версію проекту резолюції ООН щодо миротворців, але використала час для того, щоб здобути підтримку в цьому питанні від західних партнерів - США, Німеччини, Франції та Великої Британії.

Вона зазначила, що Україна встановила "червоні лінії" в питанні залучення миротворчої місії на Донбас, за які вона вважає неприпустимим заступати.

При цьому голова комітету вважає позитивним те, що вже обговорюються деталі миротворчої місії на Донбасі.

ОСТАННЄ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА