Інтерфакс-Україна
13:48 22.01.2019

Екс-перший заступник голови СБУ Трепак приєднався до команди А.Гриценка

2 хв читати
Екс-перший заступник голови СБУ Трепак приєднався до команди А.Гриценка

Колишній перший заступник голови Служби безпеки України Віктор Трепак (липень 2015-го - квітень 2016 року) приєднався до команди кандидата в президенти України, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

"Після вчорашньої передачі "Свобода слова" на ICTV отримав багато дзвінків і смс з одним питанням - чи означає моя участь у цій передачі, що я входжу до команди кандидата в президенти України Анатолія Гриценка? Відповідаю - так. Я прийняв таке рішення. Чесно зізнаюся, що далося воно мені не просто, враховуючи, що я не був публічним політиком і завжди хотів займатися конкретними практичними питаннями", - написав він на своїй сторінці в Facebook у вівторок.

На його думку, на виборах президента є "величезна загроза збереження наявної олігархічної системи правління та проросійського вектора подальшого розвитку України", яку може усунути лише перемога демократичного й проукраїнського кандидата.

В.Трепак зазначив, що виступає за об'єднання ключових демократичних сил і політиків, зокрема, Анатолія Гриценка, Андрія Садового та Святослава Вакарчука, про що він особисто говорив із кожним із них.

"Часу на роздуми про об'єднання фактично немає - рішення потрібно приймати вже. А що стосується питання, навколо кого персонально об'єднуватися, то відповідь на нього потрібно давати з суто прагматичних міркувань. Ставку варто робити на того, хто має найбільшу електоральну підтримку, а отже і найбільший шанс перемогти", - переконаний він.

В.Трепак відомий тим, що за роки роботи в СБУ з 2000 року брав участь у затриманні "судді-колядника", екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича в 2008 році, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача у 2009 році.

У період після Революції гідності В.Трепак відомий участю в розслідуванні справи "діамантових прокурорів" і переданням у травні 2016 року до Національного антикорупційного бюро України документів щодо так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА