Інтерфакс-Україна
17:49 23.01.2019

Гриценко не фігурує ні в одній справі Держбюро розслідувань - заява партії

1 хв читати
Гриценко не фігурує ні в одній справі Держбюро розслідувань - заява партії

Кандидат у президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко не є фігурантом кримінальних справ, розслідуваних Державним бюро розслідувань, заявляють у його партії.

Прес-служба "Громадянської позиції" розповсюдила заяву, в якій назвала недостовірною поширену 22 січня в низці електронних ЗМІ інформацію про порушення кримінальної справи №6201800000000020 за ч. 1. ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) проти А.Гриценка й оприлюднила відповідну виписку з єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Ця виписка не має жодного посилання на колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка. Через це уповноважений кандидата в президенти Анатолія Гриценка Руслан Чорнолуцький звернувся за роз'ясненнями до Державного бюро розслідувань, де йому повідомили, що ні в одній кримінальній справі ДБР Анатолій Гриценко не фігурує ні як обвинувачений, ні в як свідок", - наголошують у партії.

У "Громадянської позиції" розцінюють поширення такої неправдивої інформації як провокацію, яку пов'язують виключно з участю А.Гриценка у виборах президента України.

"Водночас Анатолій Гриценко завжди відзначав готовність до будь-якої співпраці з правоохоронними органами та надання будь-якої інформації, якою він володіє", - зазначають у партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА