Інтерфакс-Україна
13:03 03.02.2020

Рейтинг довіри до Гончарука різко знизився після публікації запису розмов на зустрічі з представниками НБУ

2 хв читати
Рейтинг довіри до Гончарука різко знизився після публікації запису розмов на зустрічі з представниками НБУ

Рейтинг довіри до прем'єр-міністра Олексія Гончарука, згідно з результатами опитування, знизився після оприлюднення аудіозаписів з обговоренням компетентності президента України Володимира Зеленського у фінансових питаннях.

Про це повідомляється в дослідженні Центру "Соціальний моніторинг" (ЦСМ) та Українського інституту соціальних досліджень, оприлюдненому 3 лютого.

Згідно з результатами опитування, варіант відповіді "зовсім не довіряю" або "скоріше не довіряю" обрали 65,5% респондентів. Довіру прем'єр-міністру висловили 23,5%. Баланс довіри становить -42%.

Також 38,5% опитаних заявили, що почали гірше ставитися до Гончарука після оприлюднення аудіозаписів. Ніяк не змінилося ставлення до прем'єр-міністра у 46,9% опитаних, а 1,8% респондентів повідомили, що аудіозаписи поліпшили їхнє ставлення до Гончарука.

Дослідження проводили ЦСМ і Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка з 24 по 28 січня 2020 року. Було опитано 2003 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95. Опитування проводилося у вигляді індивідуального інтерв'ю за місцем проживання респондента.

Як повідомлялося, 16 січня деякі Telegram-канали поширили аудіозапис, на якому кілька людей обговорюють підготовку доповіді з економічної політики президенту, а також причини та наслідки підвищення курсу гривні. Людина з голосом, схожим на голос Гончарука, говорить про "примітивні" уявлення президента в економіці, а себе називає "профаном в економіці".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА