Інтерфакс-Україна
20:48 18.06.2020

ЄС поки не використав повною мірою свій потенціал у гарантуванні безпеки в Європі

1 хв читати
ЄС поки не використав повною мірою свій потенціал у гарантуванні безпеки в Європі

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Європейський Союз ще не використав повною мірою свій потенціал з метою безпеки на європейському континенті.

Виступаючи в четвер на відеосаміті Східного партнерства, Зеленський нагадав, що розмір окупованої української території і кількість українських громадян, які опинилися там, рівні площі і населенню деяких країн ЄС.

"Знаю, вважається, що Східне партнерство не є інструментом для врегулювання конфліктів. Одночасно ми не можемо дозволити зовнішнім гравцям надалі дестабілізувати ситуацію в регіоні і створювати нові і нові гарячі точки", - цитує його в четвер прес-служба глави держави.

За словами Зеленського, виникнення конфліктів на територіях партнерів ЄС зовсім не означає, що соціально-економічні та проблеми безпеки не можуть перекинутися на країни Євросоюзу.

"Україна здатна робити внесок у зміцнення стабільності та безпеки в регіоні: брати участь у місіях, військових проектах і проектах ЄС з безпеки, ініціативах, спрямованих на боротьбу з інформаційними і гібридними погрозами, дезінформацією тощо", - підкреслив він.

Зеленський зазначив, що свідченням цього стало надання Україні статусу партнера розширених можливостей НАТО.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Стубб: Наступні дні будуть вирішальними для наших зусиль щодо досягнення справедливого та тривалого миру в Україні

Умєров: Ми очікуємо на організацію візиту Президента України до США у найближчу можливу дату в листопаді

Макрон вважає, що деякі пункти запропонованого США плану щодо України потребують уточнень

США в рівній мірі взаємодіють з обома сторонами, щоб припинити війну в Україні - Білий дім

Мирний план для України рухається у правильному напрямку - прем’єр Фінляндії

Порошенко провів термінові консультації з президентом ЄНП Вебером щодо планів завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА