20:54 12.11.2019

Можливості та потреби бізнесу для вирішення екологічних проблем в Україні обговорили екологи, бізнесмени і представники влади

2 хв читати

Київ. 12 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Вплив проблем, що виникли у зв'язку зі зміною клімату та забрудненням навколишнього середовища, на умови ведення бізнесу в Україні, а також шляхи та методи їх вирішення обговорили на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" представники влади, бізнесу, бізнесмени та екологи.

Учасники обговорення – заступник глави Мінекоенерго Олексій Рябчин, директор агентства Bohush Communications Денис Богуш, співзасновник і керівний партнер UDP Renewables Сергій Євтушенко, голова оргкомітету КМЕФ Юрій Пивоваров та керівник соціологічного центру SOCIS Олександр Стегній – погодилися з важливістю залучення бізнесу до поліпшення екологічної обстановки та підвищення обізнаності українців у цій сфері.

У контексті практичного залучення бізнесу до покращення екології в Україні його представники наголосили на необхідності створення владою країни сприятливих умов для ведення бізнесу відповідної спрямованості.

"Утилізація відходів в Україні - нецікавий бізнес-сектор для інвестицій. Економічна доцільність з'явиться тоді, коли громадяни почнуть оплачувати послугу утилізації", - сказав Євтушенко.

Він також перерахував необхідні для успішного запуску та роботи відповідних бізнес-проектів умови, які в змозі забезпечити український уряд.

"Прохання до уряду - створити попит на послуги бізнесменів, а також системи, де правила гри будуть незмінні багато років, адже інфраструктурні інвестиції окупаються дуже довго. Окрім цього, доступ до фінансування має бути довгостроковим і, бажано, на основі проектного фінансування", - додав Євтушенко.

На прес-конференції також було оприлюднено результати проведеного SOCIS соціологічного дослідження, яке показує динаміку громадської думки в питаннях екології.

Так, 58% опитаних українців вважають, що проблема забруднення навколишнього середовища нині є найважливішою, 73% готові діяти, щоб поліпшити ситуацію. Водночас 37% заявили, що не готові використовувати свої особисті кошти для досягнення цієї мети.

"Бідність - головний ворог екології. Бідних людей насамперед хвилюють проблеми виживання і харчування. Проте рівень обізнаності в екологічній тематиці в Україні досить високий, щоб рухатися далі і починати роботу", - висловив переконання Стегній.

Підсумовуючи обговорення, голова оргкомітету КМЕФ Пивоваров сказав: "Ми - єдине покоління, яке відповідальне за майбутнє. Ще 30 років тому ця проблема не стояла так гостро, а через 30 наступних років може бути пізно".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Компанія TeleTrade захищатиме свою ділову репутацію після інформаційної атаки

Влада готується до використання адмінресурсу на виборах, вважають у КВУ

Влада не готова до проведення виборів в умовах пандемії COVID-19 - голова КВУ

КВУ застерігає владу від використання адмінресурсу на виборах

"Слуга народу", "ОПЗЖ", "Євросолідарність" і "Батьківщина" пройшли б до ВР, якби вибори відбулися найближчої неділі - соцопитування

"Нацкорпус" звернувся до громадської ради при Мін'юсті з вимогою зняти з реєстрації Партію Шарія та "ОПЗЖ"

Підлісецький закликав розслідувати конфлікт інтересів в екс-керівництва "Укренерго" напередодні рішення про призначення голови компанії

Філатов, Труханов і Колихаєв є фаворитами на виборах мерів Дніпра, Одеси та Херсона, "Слуга народу" домінує серед партій в Одесі й Херсоні - опитування

МОЗ має намір включити діагностику вірусних гепатитів до Програми медгарантій

Із грудня 2019 року вдвічі зросла кількість українців, які вважають за необхідне проведення виборів до ВР і дострокових виборів президента - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА