20:54 12.11.2019

Можливості та потреби бізнесу для вирішення екологічних проблем в Україні обговорили екологи, бізнесмени і представники влади

2 хв читати

Київ. 12 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Вплив проблем, що виникли у зв'язку зі зміною клімату та забрудненням навколишнього середовища, на умови ведення бізнесу в Україні, а також шляхи та методи їх вирішення обговорили на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" представники влади, бізнесу, бізнесмени та екологи.

Учасники обговорення – заступник глави Мінекоенерго Олексій Рябчин, директор агентства Bohush Communications Денис Богуш, співзасновник і керівний партнер UDP Renewables Сергій Євтушенко, голова оргкомітету КМЕФ Юрій Пивоваров та керівник соціологічного центру SOCIS Олександр Стегній – погодилися з важливістю залучення бізнесу до поліпшення екологічної обстановки та підвищення обізнаності українців у цій сфері.

У контексті практичного залучення бізнесу до покращення екології в Україні його представники наголосили на необхідності створення владою країни сприятливих умов для ведення бізнесу відповідної спрямованості.

"Утилізація відходів в Україні - нецікавий бізнес-сектор для інвестицій. Економічна доцільність з'явиться тоді, коли громадяни почнуть оплачувати послугу утилізації", - сказав Євтушенко.

Він також перерахував необхідні для успішного запуску та роботи відповідних бізнес-проектів умови, які в змозі забезпечити український уряд.

"Прохання до уряду - створити попит на послуги бізнесменів, а також системи, де правила гри будуть незмінні багато років, адже інфраструктурні інвестиції окупаються дуже довго. Окрім цього, доступ до фінансування має бути довгостроковим і, бажано, на основі проектного фінансування", - додав Євтушенко.

На прес-конференції також було оприлюднено результати проведеного SOCIS соціологічного дослідження, яке показує динаміку громадської думки в питаннях екології.

Так, 58% опитаних українців вважають, що проблема забруднення навколишнього середовища нині є найважливішою, 73% готові діяти, щоб поліпшити ситуацію. Водночас 37% заявили, що не готові використовувати свої особисті кошти для досягнення цієї мети.

"Бідність - головний ворог екології. Бідних людей насамперед хвилюють проблеми виживання і харчування. Проте рівень обізнаності в екологічній тематиці в Україні досить високий, щоб рухатися далі і починати роботу", - висловив переконання Стегній.

Підсумовуючи обговорення, голова оргкомітету КМЕФ Пивоваров сказав: "Ми - єдине покоління, яке відповідальне за майбутнє. Ще 30 років тому ця проблема не стояла так гостро, а через 30 наступних років може бути пізно".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Під Верховною Радою 4 грудня стартує акція протесту проти продажу землі

Адвокати Бахматюка мають намір подати до суду на осіб в Офісі президента, генпрокурора, його заступника та суддів антикорупційного суду

В Україні зростає попит на нішеві культурні заходи - дослідження

Депутати від "Слуги народу" пропонують жорсткі обмеження для фіз- і юросіб при купівлі землі

Деркач і Дубінський пропонують звільнити керівництво НБУ і найбільших держбанків "за відмивання мільярдів"

Дубінський звинувачує НБУ в зайвому зміцненні курсу гривні

Депутати від "СН" пропонують передбачити семирічне обмеження на перепродаж землі

ВР може розглянути питання створення ТСК із розслідування фактів міжнародної корупції за участю вищих посадових осіб держави - Дубінський

Нардепи вимагають від Зеленського і Трампа розслідувати факти українсько-американської корупції на $7,4 млрд

Асоціація сонячної енергетики не підтримує ідеї реструктуризації "зелених" тарифів для СЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА