11:18 28.09.2021

Засновник мережі ресторанів MAFIA хоче вакцинувати проти COVID-19 майже 90% співробітників до листопада

2 хв читати

Київ. 27 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Співвласник мереж ресторанів MAFIA, CASTA, Georgia, BAO, NAM (Київ), Brilliant Bar, "Якіторія" (Харків) Тарас Середюк повідомив про плани вакцинувати проти COVID-19 майже 90% співробітників його закладів до листопада.

"У нас є план: до кінця жовтня маємо чіткий графік, за який відповідають керівник ресторану та операційний директор мережі, KPI, де ключовий показник діяльності - кількість вакцинованих. Ми доведемо цей відсоток вище ніж 80% точно, ближче до 90%", - сказав він на прес-конференції "Як працюватиме ресторанний бізнес під час ковід-обмежень" в агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Як повідомив СЕО і співвласник мережі fast-healthy ресторанів Salateira Олександр Савілов, у столиці рівень вакцинованих співробітників перевищує показники у регіонах. Це пов'язано з нестачею мобільних бригад для вакцинації за межами Києва.

"Є ресторани зі 100-відсотковим рівнем вакцинації співробітників, а є ресторани з 20-відсотковим, особливо це стосується регіонів. У Києві діють три мобільних бригади, конкретно працюють із київськими ресторанами. У регіонах - Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі - цього немає", - розповів він.

На думку учасників Національної ресторанної асоціації України (НРАУ), влада має забезпечити наявність мобільних бригад для вакцинації співробітників і клієнтів ресторанів, щоб дати бізнесу можливість продовжувати роботу в умовах карантинних обмежень.

За даними асоціації, в Україні щомісяця відвідують ресторани 12,5 млн осіб.

НРАУ об'єднує майже 400 закладів громадського харчування в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна розраховує на проведення найближчими роками дитячої шахової олімпіади - президент Федерації шахів

У Раді почесних громадян міста Києва стурбовані можливим ухваленням законопроекту про столицю в чинній редакції

73% опитаних назвали фіскалізацію найдієвішим інструментом для боротьби з нелегальним імпортом техніки - дослідження Gfk

70% опитаних компаній, які надають сервісне обслуговування техніки по гарантії, відмовляють власникам сірої електроніки - дослідження

Обсяг продажу в Україні "сірої" техніки та електроніки за рік пандемії знизився на 12%, до 18 млрд грн – дослідження

Постковідний синдром можуть мати 5-7% людей, які перенесли COVID

Людям, які перехворіли на COVID-19, не можна "надувати кульки" - експерти

Ситуація у книговиданні критична, потребує від держави системних заходів - представники галузі

Президент Асоціації видавців Афонін нарікає, що програма з виплати 1 тис. грн вакцинованим українцям не поширюється на купівлю книг

ЄС працює з українським урядом над визначенням виробничих ланцюгів вторинних продуктів та оцінює попит на них

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА