13:02 05.11.2021

Кожен четвертий українець готовий проголосувати за Зеленського на виборах - UIF

2 хв читати

Київ. 5 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - За чинного президента України Володимира Зеленського готові проголосувати 25% українців серед тих, хто визначився та піде на вибори, якби такі вибори відбулися найближчої неділі, свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) за сприяння "Нью Імідж маркетинг груп" з 23 жовтня до 2 листопада.

Згідно з результатами дослідження, які були оприлюднені у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю, друге місце у рейтингу посідає голова політичної партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко з 13%, третє - голова політичної сили "Опозиційний блок" Юрій Бойко з 12%, четверте - голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко з 11%, п'яте - лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко з 8%, на шостому місці з 7% - колишній прем'єр-міністр Володимир Гройсман та лідер партії "Наші" Євген Мураєв, сьоме - колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков із 6%. Інші кандидати не пройшли п'ятивідсотковий поріг.

Якби найближчої неділі відбулися вибори до Верховної Ради, то до парламенту пройшли б шість партій. Зокрема, 18% респондентів серед тих, хто визначився та піде голосувати, віддали б свої голоси за партію "Слуга народу", 16% за "Батьківщину", стільки ж за "Опозиційну платформу - "За життя", 15% за "Європейську солідарність", 7% за партію "Сила і честь", 6% за партію "Наші". Інші партії не пройшли п'ятивідсотковий поріг.

Опитування проводилося у всій Україні за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму серед 2400 респондентів. Метод опитування face-to-face. Статистична похибка дослідження не зазначена.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російська влада систематично проводить політику переселення українців з окупованих територій до РФ - аналітичний звіт

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА