10:57 17.03.2020

АТ "Івано-Франківськгаз": Регулятор встановив мінімальну плату: для кого вона діятиме?

2 хв читати
АТ "Івано-Франківськгаз": Регулятор встановив мінімальну плату: для кого вона діятиме?

НКРЕКП затвердило мінімальний розмір плати за доставку. Рішення торкнеться нових споживачів, домогосподарств, які споживають газ менше дев’яти місяців і які не користувались газом. Розмір мінімального платежу в Івано-Франківській області становитиме від 3,9 грн до 31,4 грн на місяць протягом першого півріччя. Він діє з 1 січня 2020 року.

6 березня Регулятор схвалив Постанову, яке передбачає мінімальну плату для  наступних категорій споживачів:

  • нові споживачі та/або домогосподарства, що мають період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців;
  • домогосподарства, які тривалий час не користувались газом, в тому числі яким припинено розподіл газу шляхом опломбування, але вони не від’єднані від системи газопостачання і не подали заяву на розірвання договору на розподіл.

Розмір мінімальної плати, залежно від наявності газового обладнання.

 

 

Річна замовлена потужність

Вартість за доставку газу на місяць (на перше півріччя)

Домогосподарство з газовою плитою

 

39 куб. м

3,9 грн

Домогосподарство з плитою та газовою колонкою

 

126 куб. м

12, 6 грн

Домогосподарство з автономним опаленням

 

314 куб. м

31,4 грн

 

«Оновлені рахунки  наші споживачі отримають в квітні місяці. В онлайн-сервісах зміни в нарахуваннях за доставку газу клієнти уже побачать за кілька днів», – розповідає фінансовий директор АТ «Івано-Франківськгаз» Дмитро Горбатюк.

 Тим, хто вже оплатив рахунки за січень, лютий та березень  - буде здійснено перерахунок. Кошти залишаться на особових рахунках споживачів. Для цього не потрібно писати окремих заяв та звертатись до контакт-центру.

Для розрахунку мінімальної плати за доставку для домогосподарств НКРЕКП використало діючі норми споживання газу. Вони розраховані на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 № 143 «Питання споживання природного газу».

Розмір мінімальної плати для домогосподарств, які використовують газ комплексно, розрахована з середньомісячного обсягу споживання у міжопалювальний період. Раніше для цієї категорії споживачів вартість плати за доставку газу розраховувалась на квадратуру помешкання або будинку.

Окрім того, для зручності клієнтів уже цього місяця усі споживачі отримають  один рахунок, в якому буде зазначено 2 окремих платежі: один за газ, другий за доставку.  Тож сплачувати за газ та доставку і надалі потрібно окремо. З новими рахунками споживачі можуть ознайомитися в онлайн-сервісах компанії: Viber (7104) та Особистому кабінеті.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА