16:14 19.03.2020

В опалювальний сезон кількість викликів на 104 зростає вдвічі - АТ "Івано-Франківськгаз"

2 хв читати
В опалювальний сезон кількість викликів на 104 зростає вдвічі - АТ "Івано-Франківськгаз"

З початку цього року аварійна служба 104 «Івано-Франківськгазу» опрацювала майже 7 тис. викликів різного рівня небезпеки. В середньому за одну добу АДС отримує 90 звернень.

          Основними причинами звернень серед споживачів Прикарпаття є витоки газу - 91%.  Решта викликів  пов’язані  з механічними пошкодженнями та несправністю газових приладів і обладнання.

«В нас працює 16 аварійно-диспетчерських служб. Щороку на їх адресу надходить близько 21 780  викликів різного рівня небезпеки Найбільше викликів надходить в опалювальний сезон. До прикладу, якщо в теплий період ми отримуємо 4047 заявок, то взимку їх кількість зростає на  51%», - говорить  начальник АДС АТ «Івано-Франківськгаз» Сергій Прокопенко.

          Зростання кількості викликів в опалювальний сезон зумовлено самовільним встановленням споживачами газових приладів для обігріву приміщень, втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів, а також їх неналежний технічний стан.

          Від професійних навичок членів АДС часто залежить життя та здоров’я людей. Тому бригади "104" постійно  удосконалюють свої фахові навички в реальних умовах: приймають участь у змаганнях газових аварійних служб, а також у тренувальних навчаннях з іншими службами екстреного реагування.

          Аварійно-диспетчерська служба «Івано-Франківськгазу» працює 24 години на добу, сім днів на тиждень. Екстрені служби команії працюють цілодобово навіть під час карантину. Тож якщо ви відчули запах газу у квартирі, потрібно негайно викликати аварійну службу за номером «104», а до прибуття бригади діяти за вказівками диспетчера.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА