14:38 26.05.2020

За період карантину 92 тис. клієнтів АТ "Хмельницькгаз" сплатили за доставку газу онлайн

3 хв читати
За період карантину 92 тис. клієнтів АТ "Хмельницькгаз" сплатили за доставку газу онлайн

За час карантинних обмежень значно  зросла популярність дистанційних сервісів "Хмельницькгазу". Якщо на початок березня  споживачі здійснили 22 тис. онлайн-платежів,  то вже у квітні  - біля 37 тис. Однак, близько 600 проплат надійшло без зазначення номера особового рахунку або адреси клієнта. Відтак, дані платежі тривалий час залишаються  неідентифікованими, а на рахунках споживачів формується заборгованість.

АТ "Хмельницькгаз" звертає увагу споживачів, що під час оплати послуги розподілу газу необхідно вказувати у призначенні платежу номер свого особового рахунку або адресу. Це дозволить швидко ідентифікувати платіж та зарахувати кошти на особовий рахунок платника.

"Хмельницькгаз" систематично  наголошує своїм клієнтам, аби уважно заповнювали необхідні реквізити при оплаті рахунків за доставку газу, - говорить комерційний директор Олександр Надольний. – Адже споживач впевнений, що сплатив за послуги розподілу, однак, створюється борг, причиною якого стає некоректно сформований платіж. Тому  ми закликаємо зберігати усі квитанції про оплату, аби уникнути подальших  непорозумінь та мати докази сплати наданої  послуги".

Водночас, АТ "Хмельницькгаз" звертається до клієнтів з проханням розраховуватися за доставку газу до 20 числа щомісяця, а по можливості -  сплачувати за квартал чи півроку наперед, економлячи на комісійних витратах. Також газорозподільна компанія вдячна  усім клієнтам, які у  зазначені строки сплачують за доставку газу. Адже дані  кошти – єдине та головне джерело функціонування підприємства, які реалізуються на проведення ремонтів, придбання газорегулюючого обладнання, забезпечення роботи екстреної служби 104, сплату податків та заробітної плати газовикам тощо

Тож задля збереження здоров’я та мінімізації перебування у місцях масових скупчень, - клієнти АТ "Хмельницькгаз" мають можливість сплачувати за доставку газу  дистанційно, не виходячи з дому, за допомогою онлайн-сервісів компанії: Особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільних додатків 104Mobile та 104Mobile Light, чат-боту 7104ua у Viber, а також цілого ряду платіжних систем.

Для спрощення доступу клієнтів "Хмельницькгаз" до інформації по своєму особовому рахунку, а також можливості вирішувати газові питання дистанційно, компанією запроваджено експрес-реєстрацію Особистого кабінету на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити зі смартфона до контакт-центру за номером 067-01-14-104 і повідомити оператору номер особового рахунку.  Відтак, оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

Довідка:

АТ "Хмельницькгаз" - газорозподільна компанія, що здійснює свою діяльність на території Хмельницької області (окрім м.Шепетівки та Шепетівського району) у співпраці з брендом РГК.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

У 2019 АТ "Хмельницькгаз" доставило до своїх клієнтів близько 600 млн куб.м газу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

На безпеку 1 км газопроводів в тарифі АТ "Запоріжгаз" передбачено менше 50 грн.

Як на Рівненщині змінилася плата за доставку газу?

Ощадбанк уп’яте підтвердив звання провідного банку України

Круглий стіл "Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості"

"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

Зірка телесеріалу "Школа" та музикант стали головними акторами першого українського TikTok-серіалу від Київстар

Соціально-екологічна програма Моршинської "Разом за природу" закликає сортувати пластик разом із "Зеленою Торбою"!

Чи є в державному бюджеті зайвих 300 млн гривень?!

МФО після карантину: перспективи галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА