11:04 03.06.2020

ЦОКи "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів

1 хв читати
ЦОКи "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом споживачів

З 1 червня центри обслуговування клієнтів "Івано-Франківськгазу" частково відновили прийом  споживачів. Вони працюватимуть з дотриманням усіх вимог адаптивного карантину. Однак, газовики звертаються до споживачів,  не поспішати  до центрів, адже 90% питань, пов’язаних з газом, можна вирішити дистанційно.

Як для відвідувачів, так і для працівників ЦОКу, діють чіткі правила роботи центрів. Кількість осіб, які можуть одночасно знаходитися в приміщенні, не може перевищувати норму - 1 людина на 10 кв.м. Всі працівники ЦОКу та відвідувачі повинні бути в захисних масках чи распіраторах, при вході обов’язково обробляти руки антисептиком, а кожні дві години – провітрювання приміщень. Окрім того, проводитиметься регулярна внутрішня дезінфекція  приміщень мілкодисперсними краплями у вигляді холодного туману.

"Просимо наших споживачів відвідувати ЦОК лише за нагальної потреби. Робити вибір на користь дистанційного обслуговування - зручних та безпечних каналів комунікації. Наші фахівці продовжують надавати консультації споживачам, телефоном, електронною поштою та через онлайн-сервіси", – говорить начальник управління клієнтського сервісу АТ "Івано-Франківськгаз" Юрій Колодій.

Нагадаємо, що під час карантину ЦОКи ні на хвилину не припиняли свою роботу. Вони щоденно консультували телефоном тисячі споживачів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА