16:33 07.12.2020

"Івано-Франківськгаз" замінив майже 30 км мереж

1 хв читати
"Івано-Франківськгаз" замінив майже 30 км мереж

Для забезпечення безперебійного розподілу газу, цього року "Івано-Франківсьгаз" замінив 29 км розподільних газопроводів, більшість з яких експлуатуються понад 40 років і є технічно непридатними.  На це було спрямовано понад 14,2 млн грн.

       Найбільшу протяжність газопроводів замінено в Косівському, Рогатинському, Богородчанському, Городенківському, Надвірнянському та Коломийському районах.

       Для забезпечення газом у цілодобовому режимі понад 410 тис. прикарпатців, фахівці газорозподільної компанії щоденно виконують комплекс робіт по обслуговуванню газотранспортної системи. А це понад 15 тис. км газопроводів, з яких 10 тис. км - розподільні.

       "Щорічно ми проводимо комплекс заходів по обслуговуванню мереж: від діагностики до заміни. Але, незважаючи на це, амортизація системи газопостачання відбувається набагато швидше ніж модернізація. Сьогодні 1062 км газопроводів є технічно непридатними. І з кожним роком ця цифра збільшується", - говорить технічний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Ігор Височанський.

        Оновлення газових мереж відбувається  за рахунок коштів компанії "Івано-Франківськгазу". Діюча методика формування тарифу на розподіл газу  та обсяг інвестицій, що затверджує держрегулятор, передбачає виділення лише невеликої частини коштів, від необхідної, для модернізації газотранспортної системи.

       Тому  робота  газової компанії постійно спрямована на підтримання газових мереж у належному технічному стані шляхом проведення локального ремонту. 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА