15:25 04.02.2021

Більш як 70 тис.споживачів "Хмельницькгазу" користуються Viber-ботом 104.ua

2 хв читати
Більш як 70 тис.споживачів "Хмельницькгазу" користуються Viber-ботом 104.ua

Зручність обслуговування сучасними  дистанційніми сервісами 104.ua вже оцінили більше 70% споживачів газу Хмельниччини. Серед десятка запропонованих компанією - найзатребуванішими та найінформативнішими є Особистий кабінет на сайті 104.ua та Viber-бот 7104. Ними відповідно користуються 54%  та 18% споживачів газу області.

Наразі в період пандемії дистанційні сервіси 104.ua стали справді сучасним та затребуваним рішенням, аби споживачі берегли час, здоров’я та у постійному цілодобовому доступі контролювали свої  рахунки. Водночас, самостійно вносили показання, сплачували за доставку  та планували  подальше використання енергоносія, переглядали за потреби історію показань.

"Для наших споживачів саме Viber-бот є найдоступнішим сервісом, адже легкий в користуванні та дозволяє супроводжувати  навіть п’ять особових рахунків,  допомагаючи при цьому батькам, літнім сусідам, родичам,  - говорить Ірина Ковальчук головний менеджер з обслуговування клієнтів. – Також саме  за допомогою вайбер-бота клієнти мають можливість долучити фотофіксацію показань, щоб уникнути розбіжностей та закріпити дані документально".

Відтак, лише за минулий рік у Особистому кабінеті на сайті 104.ua зареєструались понад 100 тис. подолян, а у вайбер-боті більше 40 тис., які вже успішно контролюють особовий рахунок, сплачують за обраним платіжним сервісом, вносять показання, а при необхідності роздруковують квитанцію.

Наразі клієнти АТ "Хмельницькгаз" як в містах, так і віддалених селах при наявності Інтернету, продовжують активно реєструватися у дистанційних сервісах 104.ua. Адже не потрібно їхати в район або чекати паперової квитанції, тому що як Особистий кабінет, так і вайбер-бот – завжди "під рукою" у постійному доступі з усією необхідною інформацією.

Довідка:

АТ "Хмельницькгаз" - газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Хмельницької області (окрім м.Шепетівки та Шепетівського району) у співпраці з брендом РГК. Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис.км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.У 2020 році АТ "Хмельницькгаз" доставило до понад 410 тис. своїх клієнтів біля 600 млн.куб.м.газу.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА