09:16 19.04.2021

З початку року АТ "Криворіжгаз" повірило 3,5 тис. лічильників газу

2 хв читати
З початку року АТ "Криворіжгаз" повірило 3,5 тис. лічильників газу

За 3 місяці 2021 року фахівці АТ «Криворіжгаз» спільно з представниками ДП «Кривбасстандартметрологія» провели перевірку 3,5 тис. побутових лічильників газу. 29% приладів обліку газу були визнані непридатними.

 

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» всі засоби вимірювальної техніки, в тому числі і побутові лічильники газу, підлягають періодичній повірці через певний проміжок часу - міжповірочний інтервал. Побутові лічильники газу повіряются кожні 8 років.

 

Повірка лічильників здійснюється представниками державного підприємства «Кривбасстандартметрологія» на базі відділу лабораторних вимірювань управління метрології з повірки побутових лічильників газу АТ «Криворіжгаз».

 

«Для зручності клієнтів АТ «Криворіжгаз» вдосконалило процедуру повірки лічильників. Тепер споживачі можуть не хвилюватися про те, як і коли повіряти лічильник. За термінами повірки стежать фахівці управління метрології за допомогою спеціального реєстру лічильників. У разі настання дати повірки споживачів заздалегідь попереджають і узгоджують дату та час зняття лічильників», - говорить головний метролог АТ «Криворіжгаз» Ліліта Рождественська.

 

За результатами роботи у 2021 році 1024 лічильника були визнані непридатними до подальшого використання. Так, з початку року фахівці «Криворіжгазу» зафіксували 55 фактів втручання в прилади обліку з метою зменшення показань рахункового механізму.

 

Нагадаємо, що згідно з Кодексом газорозподільних систем споживач зобов'язаний забезпечувати збереження та цілісність лічильника газу і пломб на ньому. У разі виявлення фактів пошкодження приладу обліку з метою несанкціонованого відбору газу порушники повинні будуть оплатити всі роботи по повірці лічильника і відшкодувати збитки, завдані АТ «Криворіжгаз». Крім суми збитків, порушнику доведеться також сплатити всі послуги з відключення/відновлення газопостачання і вартість самого лічильника разом з монтажними роботами.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА