11:59 18.05.2021

Хмельницькгаз: 300 тисяч показань лічильників опрацьовано у додатку "104.ua Контролери"

2 хв читати
Хмельницькгаз: 300 тисяч показань лічильників опрацьовано у додатку "104.ua Контролери"

Вже рік інспектори газорозподільної компанії використовують мобільний додаток «104.ua Контролери». За цей період опрацьовано понад 80% даних приладів обліку, а з початку року – близько 25%. Інноваційний додаток розроблений для точності передачі фактичного споживання газу споживачами.

Сучасний сервіс використовується для актуалізації даних споживачів під час контрольного зняття показників лічильників, зокрема, інвентаризації. Адже із завершенням опалювального періоду, необхідно дані, подані клієнтами, привести у відповідність до реальних показань приладів обліку. Використання мобільного додатку  унеможливлює будь-які  розбіжності. Контролер проводить фотофіксацію мобільним додатком у присутності споживача. Зафіксовані показання одразу відображаються в особовому рахунку клієнта та доступні для перегляду  24/7.

«Проведення інспекторами  інвентаризації та звірки даних лічильника – необхідна  та спільна справа як клієнтів, так і газорозподільної компанії, – зауважує комерційний директор АТ «Хмельницькгаз» Олександр Надольний. – Дані з додатку «104.ua Контролери»  опрацьовуються автоматично і зберігаються у системі. Додаток щоденно формує завдання для контрольного зняття показань лічильників природного газу у споживачів. На початку робочого дня контролер відкриває додаток, підключається до сервера і бачить, які адреси потрібно відвідати».

 

Під час процедури зняття контрольних показань, інспектор здійснює огляд лічильника та пломби на предмет їхнього ушкодження. Дана інформація також фіксується у додатку.

 

Нині в АТ «Хмельницькгаз» працює 150 інспекторів-контролерів, які обслуговують понад 400 тис. споживачів. Завдяки використанню додатку «104.ua Контролери», фотофіксація проводиться за лічені хвилини, крім того, відійшли у минуле паперові записи та неточності. Запровадження інноваційного додатку значно підвищило якість клієнтського обслуговування та, відповідно, осучаснило  та спростило стандарти роботи газовиків. 

 Довідка:

АТ «Хмельницькгаз» - газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Хмельницької області (окрім м.Шепетівки та Шепетівського району) у співпраці з брендом РГК. Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис.км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Головна п'ятниця країни: глядачі вкотре обирають телеканал НАШ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

АТ "Запоріжгаз" провів контрольну фіксацію показань лічильників у 30 тисяч клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА