12:16 26.05.2021

"Криворіжгаз" виконує технічне обслуговування внутрішніх мереж за 300 грн/рік

2 хв читати
"Криворіжгаз" виконує технічне обслуговування внутрішніх мереж за 300 грн/рік

Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу. З початку 2021 року вже 800 клієнтів АТ "Криворіжгаз" замовили у компанії послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання.

 

Відповідно до чинного законодавства, відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники.

 

"Регулярне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж гарантує утримання мережі у належному стані – тобто безпеку у споживанні газу як у приватному будинку, так і у багатоповерхівці. Компанія "Криворіжгаз" пропонує фіксовану вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж. Вона складає 300 грн на рік", - зазначив директор з капітального будівництва АТ "Криворіжгаз" Михайло Жих.

 

Для проведення ТО, клієнт має підписати Договір з газорозподільною компанією та після обстеження внутрішніх газових мереж – акт виконаних робіт. Оплатити послугу можна картою через POS-terminal, або протягом 5 робочих днів  у будь-якому банківському відділенні.

 

Підписавши договір на проведення ТО з газорозподільною компанією споживач отримує:

 

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу,
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів,
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку,
  • перевірка працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

 

Замовити послугу можна у найближчому 104.ua Клієнтському просторі.

 

АТ "Криворіжгаз" закликає клієнтів подбати про свою безпеку і безпеку рідних та провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА