10:25 30.08.2021

"Криворіжгаз" провів контрольну звірку показань лічильників у 24 тис. клієнтів

2 хв читати
"Криворіжгаз" провів контрольну звірку показань лічильників у 24 тис. клієнтів

Газорозподільна компанія АТ "Криворіжгаз" з травня 2021 року проводить інвентаризацію показань вузлів обліку газу, використовуючи мобільний додаток "104.ua Контролери". За 4 місяці контролери провели контрольну звірку показань лічильників у 24407 клієнтів.

Згідно з вимогами Кодексу ГРМ, АТ "Криворіжгаз" зобов'язано здійснювати контрольне зняття показань лічильника споживача не рідше ніж один раз на шість місяців. Процес інвентаризації з фотофіксацією даних лічильника здійснюється співробітниками компанії за допомогою спеціального мобільного додатку. Дані відразу передаються в клієнтську базу компанії по особовому рахунку клієнта. Звірка триває кілька секунд, за умови забезпечення споживачами доступу до приладів обліку представникам АТ "Криворіжгаз".

Інвентаризація проводиться для того, щоб привести у відповідність фактичні показання обліку газу до нарахувань. Неточності могли виникнути через несвоєчасно передані дані споживачами. Контрольна фотофіксація дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей.

"Завдяки новому додатку "104.ua Контролери" нам вдалося спростити процес контрольної звірки показань лічильників газу. У додатку контролер фіксує не тільки показання приладу обліку, а й його технічний стан, що дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей. Дані автоматично передаються в систему, а звірка займає всього кілька хвилин", - пояснює начальник відділу інспектування АТ "Криворіжгаз" Тетяна Шеховцова.

Впровадження програми "104.ua Контролери" підвищило якість клієнтського обслуговування і модернізувало стандарти роботи контролерів.

На даний момент виконано 23% плану інвентаризації, тому робота триває. Для усунення розбіжностей АТ "Криворіжгаз" закликає споживачів передавати показання лічильників відповідно до об'єму фактично спожитого газу та у встановлені терміни - з 1 по 5 число щомісяця.

Найбільш популярними сервісами для передачі показань є Особистий кабінет на сайті 104.ua і чат-бот 7104ua в месенджері Viber. Сервіси можуть обслуговувати до 25 особових рахунків з одного пристрою. Це не виключає необхідності перевірки даних контролером в установленому порядку, але гарантує облік системою переданих даних.

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Задля підтримки бізнесу Ощадбанк знижує тариф на еквайринг до 1,8%

Безкоштовний промо-код на участь в United Property Expo 2022 - найбільшій виставці зарубіжної нерухомості в Україні

Завдяки міжнародній співпраці "МЕГАБАНК" залучив в економіку понад 360 мільйонів доларів

Даруємо нове хобі як перетворити подарунок на захоплення

Група компаній DIM випустила стікерпак для Telegram, присвячений житловому комплексу Lucky Land

Кому, коли й для чого потрібно здавати тест на коронавірус у 2022 році

Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

ГО "Розвиток ІТ освіти" та "Український фонд стартапів" розпочали спільну роботу в рамках Меморандуму про партнерство

Українська ракетна компанія Promin Aerospace уклала угоду з оператором космодрому в Північній Атлантиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА