08:48 11.01.2022

АТ "Дніпропетровськгаз" минулого року замінило 127 ШГРП виробництва RGC Production

2 хв читати
АТ "Дніпропетровськгаз" минулого року замінило 127 ШГРП виробництва RGC Production

Протягом минулого року фахівці "Дніпропетровськгазу" встановили 127 нових ШГРП. Застарілі шафові газорегуляторні пункти, які пропрацювали у середньому більше 30 років, замінили новими, виготовленими на заводі RGC Production. Таке обладнання забезпечує безперебійний та безаварійний розподіл блакитного палива майже 9 тис клієнтам Дніпропетровської області.

Нові газорегуляторні пункти відповідають усім стандартам якості. Вони оснащені надійними італійськими регуляторами та сучасною автоматикою, завдяки чому тиск газу цілодобово стабільний. Крім того, це обладнання укомплектоване спеціальними фільтрами, які очищують газ перед подачею споживачам.

"Піклуючись про комфорт та безпеку своїх клієнтів, АТ "Дніпропетровськгаз" активно модернізує газові мережі та обладнання на них. Нові ШГРП виробництва RGC Production мають багатоступеневий захист, мінімізують витоки газу та аварійні ситуації. Загалом у 2021 році інвестиції у газорозподільні мережі Дніпропетровщини склали майже 24 млн грн", – зауважив технічний директор АТ "Дніпропетровськгаз" Сергій Бачурін.

Сучасні шафові газорегуляторні пункти встановлено у Новомосковському, Кам’янському, Павлоградському, Нікопольському, Покровському районах області. Найбільше ШГРП встановлено у Нікопольському районі.

Планова заміна ШГРП є складовою програми з модернізації та редизайну газорозподільної системи компанії. А основним джерелом фінансування таких робіт є тариф на розподіл газу. Саме тому Дніпропетровськгаз закликає своїх клієнтів вчасно сплачувати послуги з доставки газу, адже це гарантує утримання газорозподільних мереж та обладнання на них у належному стані.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА